ÖDÜL SİGORTA AR. HİZ. LTD. ŞTİ
İLETİŞİM
Ödül Sigorta İsim Hakkı Tarafımızdan Tescilli Olup ANKARA Dışında Şube veya Müdürlüğümüz Bulunmamaktadır. Tarafımızla Bağlantıları Yoktur.
 
 
Bireysel Emeklilik Sistemi  
Uzun vadeli tasarruflarınızın yatırıma yönlendirilmesiyle size emeklilik döneminizde ek bir gelir sağlamayı amaçlayan özel bir sistemdir.

Bireysel Emeklilik Sistemi'nde katılımcıların ödedikleri katkı payları, sözleşmelerinde belirlenen oranlarda seçtiği ya da planlarında tanımlı emeklilik yatırım fonlarına yatırılır.

Vergi mükellefi olsun olmasın katkı payı ödeyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan tüm katılımcılar limit dahilinde devlet katkısından faydalanabilir. Devlet katkısından yararlanabilmek için katkı payı ödemesi yaptıktan sonra yapmanız gereken bir işlem bulunmamaktadır.
Devlet katkısı hesaplaması ödenen katkı payları üzerinden otomatik yapılmakta, katılımcının herhangi bir beyanı ya da bildirimi aranmamaktadır. BES Sözleşme sayınız 1 den fazla olsada Herbirine %25'i Devlet katkısı alır. Katılımcı adına ödenen katkı payının ilgili yıla ilişkin brüt asgari ücret tutarının toplamı ile sınırlı olmak kaydıyla, %25'i Devlet katkısı olarak hesaplanır. Devlet katkısı hesaplaması şirketler tarafından iletilen veriler üzerinden Emeklilik GözetimMerkezi (EGM) tarafından yapılmaktadır.


EGM 'nin Hazırladığı Devlet Katkısı Rehberi
   
Tarafımızdan Marka Tescilli Web Sitelerimiz."Ödül Sigorta"
Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi