ÖDÜL SİGORTA AR. HİZ. LTD. ŞTİ
İLETİŞİM
Ödül Sigorta İsim Hakkı Tarafımızdan Tescilli Olup ANKARA Dışında Şube veya Müdürlüğümüz Bulunmamaktadır. Tarafımızla Bağlantıları Yoktur.
 
 
Kullanım Şartları  
www.sigortapolicem.com.tr/m.sigortapolicem.com.tr Website'den ürünler ve şirketimiz ile ilgili bilgilendirme ve tanıtım yapılmaktadır.

Bu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes işbu "Kullanım Sözleşmesi"nde yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. Sigortapolicem.com.tr sitesini kullanmakla veya sigortapolicem.com.tr tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle "Kullanım Sözleşmesi"nde yer alan hüküm ve şartların tamamıyla bu metnin ayrılmaz bir parçası olan "Gizlilik Politikası" hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.

Web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.

Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, bu konuda hiçbir taahhüt kabul etmez. Ödül Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti (www.sigortapolicem.com.tr/m.sigortapolicem.com.tr) Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, hiçbir borç, sorumluluk ve mükellefiyet yüklenemez.

Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler sigortapolicem.com.tr'nin sunduğu hizmetlerden yararlanabilir. 18 yaşını doldurmamış veya reşit olmayanlar, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar ancak veli veya kanuni temsilcileri vasıtasıyla işlem yapabilirler. Poliçe yaptırmanız için gerçek ad veya unvanınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve geçerli kredi kartı bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekmektedir. Kendi adınıza ve başkaları yararına da sigorta talebinde bulunmanız mümkündür.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Sigortapolicem.com.tr, dilediği zaman sitelerinin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir ya da haber vermeksizin sitelerdeki bazı özelliklere ve bilgilere veya sitelerinin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

Her Hakkı Saklıdır
İşbu web sitesinde ve mobil sitede yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları sigortapolicem.com.tr veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ile uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu web sitenin ve mobil sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiç bir hak vermez. www.sigortapolicem.com.tr/m.sigortapolicem.com.tr site ziyaret etmek veya kullanmakla anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

Sigortacının Sorumluluğunun Başlaması

Primin tamamı veya taksitle ödenmesi kararlaştırılmış ise ilk taksit en geç poliçenin tesliminde ve kalan taksitler poliçede belirtilen tarihlerde ödenir.
Primin tamamı veya taksitle ödenmesi kararlaştırılmış ise ilk taksit ödenmeden sigortacının sorumluluğu başlamaz.
Prim miktarının ödenmesi ile başlar ve poliçe özel ve genel şartlarındaki koşullarla geçerli olur.

sigortapolicem.com.tr, sitelerinin virüs koruması önlemlerini almış olmakla birlikte bu konuda bir garanti vermemektedir. Kullanıcının virüslerden korunma konusunda gerekli önlemleri alması tavsiye edilir.

sigortapolicem.com.tr web sitesini ve mobil sitesini kullanarak sunulan içeriği ve çeşitli hizmetleri kullanan ziyaretçi ve üyeler yalnızca hukuka uygun, şahsi veya kurumsal amaçlarla site üzerinden işlem yapabilirler. Kullanıcıların sigortapolicem.com.tr'de yaptığı işlemlerde hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.

Müşterilerimizin Website'ye ürün/hizmet başvurusu, bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Ek olarak bilgi alınmak için

ÖDÜL SİGORTA AR. HİZ. LTD. ŞTİ
Tunalı Hilmi Cd. Güniz Sk. 38/10 Çankaya/Ankara Türkiye
Tel: 0312 467 23 17
Faks: 0312 428 31 85
info@odulsigorta.comSaygılarımızla

   
Tarafımızdan Marka Tescilli Web Sitelerimiz."Ödül Sigorta"
Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi