ÖDÜL SİGORTA AR. HİZ. LTD. ŞTİ
İLETİŞİM
Ödül Sigorta İsim Hakkı Tarafımızdan Tescilli Olup ANKARA Dışında Şube veya Müdürlüğümüz Bulunmamaktadır. Tarafımızla Bağlantıları Yoktur.
 
 

Özel Sağlık Sigortası Modüler Sağlık

   
  İhtiyaçlar doğrultusunda seçim özgürlügü sağlayan Allianz Modüler Sağlık Sigortası ile sayısız seçenekten size ve bütçenize uygun olanları seçin, kendinize özel sağlık sigortasını oluşturun Her Şey Size Özel. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki sağlık sigortası ürününü tarif etmek. İstediğiniz Anlaşmalı Özel Hastanelerde, Sağlık Kurumlarında kullanabileceğiniz sağlık poliçeniz hazırlanır.
Dr. Allianz Hizmeti Özel Sağlık Sigortalılarımız için
Herkesin Bir Doktor Arkadaşı Olmalı, 3. ve 4. Hizmetlerimiz İstanbul, Ankara ve İzmir'de verilmektedir.
 
Modüler Özel Sağlık ile İstediğiniz Anlaşmalı Özel Hastane, İstediğiniz Teminatı Seçme İmkanı
  Seçim özgürlüğünüzü kullanarak, tercih ettiğiniz modülleri belirleyebilirsiniz,
Modüller içeresinde sunulan farklı limit, ödeme yüzdeleri ve muafiyet alternatifleri üzerinden seçim yaparak, ürününüzü bütçenize uygun hale getirebilirsiniz,
Hizmet almak istediğiniz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını sunulan farklı Network seçenekleri üzerinden özgürce seçebilirsiniz.
Ömür Boyu Yenileme Garantisi için

Kesintisiz olarak 3 yıllık sigortalılık sürenizin dolması sonucunda yapılacak değerlendirme ile Ömür Boyu Yenileme Garantisi hakkına sahip olabilirsiniz.

Ömür Boyu Yenileme Garantisine hak kazandığınız tarihten sonradan ortaya çıkan hastalıklar için ek prim uygulanmadan ve teminat kapsamınız daralmadan yaşamınız boyunca Allianz güvencesini sağlamaya devam edebilirsiniz.

Vergi İndirimi   Modüler Sağlık Sigortası Özel ve Genel Şartlar
Sağlık Sigortası Genel Şartlar
   
Tarafımızdan Marka Tescilli Web Sitelerimiz."Ödül Sigorta"
Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi